דף הבית >> ספרים

ספר "סוד מעיין הנעורים - 

העולם שייך גם לצעירים בני ה 60+"

יואב יוכפז הינו חוקר, סופר, יועץ ומרצה בנושאי איכות וכישורי חיים מתחומי מדעי ההתנהגות, המוח, הפסיכולוגיה והגנטיקה. בעל תארים אקדמיים בחינוך, מדעים ומנהל. בעשור האחרון, נהנו אלפי גמלאים מכל רחבי הארץ מהרצאות ותובנות משנות חיים, ועתה תובנות אלו ערוכות ומוגשות לפניכם בספר זה, המיועד כמתנה לפרישה ולצעירי הגיל השלישי. 

"שלום יואב,  עבור עובדים שפורשים לגמלאות, אבקש לבצע רכישה מרוכזת של ספרים - "סוד מעיין הנעורים". 
תודה רבה"
פרי ציון – אגף משאבי אנוש אוניברסיטת בר אילן


" ספרו של יואב יוכפז, "סוד מעיין הנעורים" הסב לי הנאה מרובה. השכלת להעביר מידע ביולוגי ורפואי חשוב המבוסס על מחקרים מקצועיים בשפה המובנת לקהל הרחב, המבקש לחיות באיכות ועניין בגיל השלישי".
-
פרופסור יוסף ויסמן

 "שלום יואב, פעם בחודש אני מנחה "שבת תרבות" בנושאי מדע ותרבות במרכז שנקרא "פלנתניה" בעיר נתניה. לכל מפגש מגיעים כמה מאות מתושבי העיר. קיבלתי המלצות חמות על הרצאה שאתה מעביר בנושא "סוד מעיין הנעורים" ואני אשמח לארח אותך במפגש הבא".
-פז רובינזון הכתב של רשת, ערוץ 13

"יואב שלום. סיימתי לקרוא את הספר שלך. הוא מושך, מעניין ומרתק. אני חושבת שכל מה שצריך לדעת על הגיל השלישי ישנו בספר. זהו ספר אפשר לתת כמתנה לאדם שפורש מעבודה, או לכל אדם שמגיע לגיל הזה. הספר לא פחות מערכו של ספרים אחרים כדוגמת רובין שארמה והינו מקסים ביותר. יש הרבה הומור ואמרות מאנשים חכמים. זהו ספר שתמיד טוב שיהיה בבית
כדי לעיין בו שוב ושוב.....יישר כח ותודה!" 
-
שרה מוסי

"שמעתי את הרצאתך בנושא חשיבות ההורמונים על איזון בגופני. התרשמתי עמוקות היה מעניין ומרתק. אתה מרצה מאתגר עם חוש הומור מפליא. רכשתי את ספרך המרתק סוד מעיין הנעורים אשר גרם לי לתפנית מחשבתית מאוד משמעותית וחיובית בחיי היום יום שלי.  כן ירבו מרצים כמוך ישר כח תרומתך גדולה לאנושות תודה רבה לך איש יקר"
- כוכבה הראש


"היי יואב, אני קוראת  את הספר שלך ושוב אין לי מילים. אני קוראת אותו שוב ושוב וכ"כ מתלהבת מהידע הרב שלך, התובנות, החוכמה, האינטליגנציה, מההרצאות, ושלא לדבר על אישיותך הכובשת. אני שמחה וממליצה בחום על ספרך. יש הרבה מה לקרוא. ושוב אין מרצה שישווה לך"
-צילה

 "יואב בוקר טוב. אני רוצה לשתף אותך ברגשותיי. אני קורא את הספר שלך עם הפרקים השונים ואני רואה את מסע חיי, במיוחד לאחר הפרישה לפנסיה. אני קיימתי וממשיך לקיים את מה שכתבת, ומבין ומפנים את השינוי שחל בי. אני קורא את דבריך ומרגיש שאני מממש
את החלום שבתוכי." 
-
דויד מאיר, גמלאי חברת החשמל 
 

 

מתנת הפרישה הטובה ביותר אותה תקדישו הפעם - לעובדכם,ליקירכם וכן גם לעצמכם!
אפשרות למשלוח בדואר רשום עד הבית
(ניתן גם בהזמנה טלפונית דרך המשרד 054-4231429 - לירון)

 תקנון:

"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"