דף הבית >> ספרים

ספר "סוד מעיין הנעורים - 

העולם שייך גם לצעירים בני ה 60+"

יואב יוכפז הינו סופר, יועץ ומרצה בנושאי איכות וכישורי חיים מתחומי מדעי ההתנהגות, המוח, הפסיכולוגיה והגנטיקה. בעל תארים אקדמיים בחינוך, מדעים ומנהל. בעשור האחרון, נהנו אלפי אנשים מכל רחבי הארץ מהרצאות ותובנות משנות חיים, ועתה תובנות אלו ערוכות ומוגשות לפניכם בספר זה, המיועד גם לצעירי הגיל השלישי. 

" ספרו של יואב יוכפז, "סוד מעיין הנעורים" הסב לי הנאה מרובה. השכלת להעביר מידע ביולוגי ורפואי חשוב המבוסס על מחקרים מקצועיים בשפה המובנת לקהל הרחב, המבקש לחיות באיכות ועניין בגיל השלישי".
-
פרופסור יוסף ויסמן.
 

 "שלום יואב, פעם בחודש אני מנחה "שבת תרבות" בנושאי מדע ותרבות במרכז שנקרא "פלנתניה" בעיר נתניה. לכל מפגש מגיעים כמה מאות מתושבי העיר. קיבלתי המלצות חמות על הרצאה שאתה מעביר בנושא "סוד מעיין הנעורים" ואני אשמח לארח אותך במפגש הבא".
-פז רובינזון הכתב של רשת, ערוץ 13.


"יואב שלום. סיימתי לקרוא את הספר שלך. הוא מושך, מעניין ומרתק. אני חושבת שכל מה שצריך לדעת על הגיל השלישי ישנו בספר. זהו ספר אפשר לתת כמתנה לאדם שפורש מעבודה, או לכל אדם שמגיע לגיל הזה. הספר לא פחות מערכו של ספרים אחרים כדוגמת רובין שארמה והינו מקסים ביותר. יש הרבה הומור ואמרות מאנשים חכמים. זהו ספר שתמיד טוב שיהיה בבית
כדי לעיין בו שוב ושוב.....יישר כח ותודה!" 
-
שרה מוסי


"היי יואב, אני קוראת  את הספר שלך ושוב אין לי מילים. אני קוראת אותו שוב ושוב וכ"כ מתלהבת מהידע הרב שלך, התובנות, החוכמה, האינטליגנציה, מההרצאות, ושלא לדבר על אישיותך הכובשת. אני שמחה וממליצה בחום על ספרך. יש הרבה מה לקרוא. ושוב אין מרצה שישווה לך"
-צילה.


 "יואב בוקר טוב. אני רוצה לשתף אותך ברגשותיי. אני קורא את הספר שלך עם הפרקים השונים ואני רואה את מסע חיי, במיוחד לאחר הפרישה לפנסיה. אני קיימתי וממשיך לקיים את מה שכתבת, ומבין ומפנים את השינוי שחל בי. אני קורא את דבריך ומרגיש שאני מממש
את החלום שבתוכי." 
-
דויד מאיר, גמלאי חברת החשמל.
 

 

ספר זה הינו המתנה הטובה ביותר אותה תקדישו הפעם - לעצמכם!
ועכשיו במבצע לזמן מוגבל - משלוח הספר כלול במחיר!
(ניתן גם בהזמנה טלפונית דרך המשרד 054-4231429 - לירון)תקנון:

"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"

 
הרצאת "סוד מעיין הנעורים"
נפתחה לקהל הרחב!

 לפרטים והזמנת כרטיסים לחצו על התמונה