דף הבית >> מתנה לפרישה

אם אתם, או אנשים היקרים לליבכם, או העובדים שלכם פורשים או יוצאים לגמלאות? חשוב לדעת שהם נמצאים בפתחה של תקופה מסעירה ויפה...אך בהחלט חשוב גם להיערך לקראתה בחוכמה! ספר זה מאגד סדרת תובנות מחקריות ופרקטיות לחיים נכונים של משמעות ובריאות בגיל השלישי, בשילוב דוגמאות והומור רב.

ספר סוד מעיין הנעורים - העולם שייך לצעירים בני ה 60+

הינו ספר חובה לכל פורש או גמלאי!!

 
 

ספר זה הינו המתנה הטובה ביותר אותה תקדישו לעצמכם או ליקיריכם!


בספר זה מציג יואב יוכפז, מרצה בכיר בנושאי "איכות וכישורי חיים", את המרשם לחיים הטובים בגיל השלישי. זוהי מתנה אידיאלית לפרישה, לגמלאים, לגיל 60 ולגיל 70 +. הספר כולל תובנות בנושאי חקר המוח, גנטיקה, סקסולוגיה, תזונה, בדידות, פסיכולוגיה, חשיבה חיובית, בריאות, הורמונים, שינה, הורמונים, איכות חיים והומור.

 

"יואב בוקר טוב. אני רוצה לשתף אותך ברגשותיי. אני קורא את הספר שלך עם הפרקים השונים ואני רואה את מסע חיי, במיוחד לאחר הפרישה לפנסיה. אני קיימתי וממשיך לקיים את מה שכתבת, ומבין ומפנים את השינוי שחל בי. אני קורא את דבריך ומרגיש שאני מממש את החלום שבתוכי." - דויד מאיר, גמלאי חברת החשמל.

"יואב שלום. סיימתי לקרוא את הספר שלך. הוא מושך, מעניין ומרתק. אני חושבת שכל מה שצריך לדעת על הגיל השלישי ישנו בספר. זהו ספר אפשר לתת כמתנה לאדם שפורש מעבודה, או לכל אדם שמגיע לגיל הזה. הספר לא פחות מערכו של ספרים אחרים כדוגמת רובין שארמה והינו מקסים ביותר. יש הרבה הומור ואמרות מאנשים חכמים. זהו ספר שתמיד טוב שיהיה בבית כדי לעיין בו שוב ושוב.....יישר כח ותודה!" – שרה מוסי

ספר מתנה לפרישה  

מתנה מופלאה לפורשים, גמלאים ולגיל השלישי.